Ana içeriğe atla

Aile

Şuan Çok Popüler

Yüksek Etkileşimli

Yazarların Gözdesi

Balık Burçlarını Farklı Kılan 6 Özellik
Balık Burçlarını Farklı Kılan 6 Özellik

iyihisset.com

04 Mar 2019

Bir düş dünyası burcu olarak da bilinen Balıklar, tüm hayatlarını gerçekçi olmaya çalışarak geçirseler de hayal dünyasında yaşarlar. Dış etkilerden ve çevrelerindeki kişilerden çok kolay etkilenebilen Balık burçları, kıvrak zekaları ile de girdikleri her ortamda hızla fark edilirler. Kırılgan görünüşlerinin altında son derece sağlam bir karaktere sahip olan Balık burçlarının en ilginç özelliklerini sizler için araştırdık.

İkna Yetenekleri Çok Gelişmiştir

Çevrelerinde son derece emin ve güvenilir kişiler olarak tanınan Balık burçları, inanılmaz bir ikna kabiliyetine sahiptir. Söyledikleri her sözün arkasında dururlar ve tüm konuşmaları, hareketleri ve davranışları ile etraflarında bulunan kişileri de buna inandırabilirler. İkna etmek onların işidir.

Her Zaman Bir Adım Sonrasını Düşünürler

Balık burçlarını ilginç kılan diğer bir özellikleri de her zaman bir adım sonrasını hesaplamaları ve sürekli geleceğe yönelik planlar yapmalarıdır. Tüm hayatlarını belirli bir plan ve düzen içerisinde yaşamayı severler ve hiçbir zaman sürpriz istemezler. Bu yapıları ile içerisindeki bulundukları ortamı sürekli gözlerler ve geleceğe dönük planlamalar yaparlar.

Hayatın içerisinde her türlü sürprizin kendilerini beklediğini bilen Balık burçları, bu ay içerisinde alacakları yeni kararlarla, geleceğe yönelik olası kötü durumlara karşı hazırlıklı olmak isteyecekler. Hayatın kötü sürprizlerini düşünerek önlem almak isteyen Balık burçları, 10 yıl boyunca düzenli ödeme alabilecekleri Aileme Değer Ferdi Kaza Sigortası ile kendilerini ve sevdiklerini olası kötü günlere karşı bugünden korumaya alacaklar.

Sanatçı Bir Ruha Sahiptirler

Balık burçları, hayatı bir resim tuvali gibi görürler. Bu yapıları ile de hem iş hem de özel hayatlarında sanatçı bir ruhu yansıtmayı severler. Sıradan insanlarla çalışmak ve bir arada bulunmak istemezler. Çevrelerinde kendileri gibi yaratıcı, zihni açık ve sanatı seven kişilerin olmasını tercih ederler.

Çabuk Yıpranır Ama Çabuk Toparlanırlar

Hassas ve kırılgan bir yapıya sahip olan Balık burçları, içerisinde bulundukları ortamlardaki tüm negatif ve pozitif enerjiyi üstlerine çekmeyi başarırlar. Bu da hem fiziksel hem de duygusal olarak çok hızlı yıpranmalarına neden olur. Akıllarını sürekli meşgul eden bir şeyler vardır ve bu durum onları çabucak yıpratabilir. Ancak her ne olursa olsun sağlam karakterleri ve kuvvetleri ile hızla toparlanmayı ve normal hayata dönmeyi başarırlar.

Yaratıcı İşlerde Ustadırlar

Balık burçları yaratıcılık isteyen hemen hemen her işte oldukça ustadırlar ve bunu özellikle iş yaşamında kullanmayı çok severler. Reklamcılık, mimarlık, sanat gibi alanlarda çok hızlı yükselerek sivrilebilirler. Sadece iş yaşamlarında değil, özel hayatlarında da yaratıcı dokunuşlar yaparlar. Kıyafetlerinde, bulundukları ortamlarda, evlerinde ve ofislerinde bu yaratıcılıklarını sıkça sergilerler.

Çok Şıktırlar

Balık burçlarını farklı kılan diğer bir ilginç özellikleri de giyimlerine ve aksesuarlarına verdikleri önemdir. Çok şık giyinmeyi ve modayı yakından takip etmeyi seven Balıklar, girdikleri her ortamda hızla fark edilirler. Kendilerine görünümleri ile ilgili olumlu geri dönüş yapılmasını çok severler. Ortamına göre giyinmek onların işidir.

 

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
En Fazla 3 Tepki Verebilirsiniz
Öne çıkan Aile yazıları
Yazardan sana özel yazılar

 

Kendinizi iyi hissettirecek kaliteli yaşam tavsiyeleri almak için kayıt olmak ister misiniz?

Kendinizi iyi hissettirecek kaliteli yaşam tavsiyeleri
almak için kayıt olmak ister misiniz?

Günümüzde ıslak mendiller, hızlı ve pratik bir temizlik aracı olarak sıklıkla tercih ediliyor.