Annene Evde Hazırlayabileceğin En Yaratıcı Hediye Önerileri

Buradasınız

Sev 09 Mayıs 2021

anne, anneler günü, hediye, çiçek, kız, çocuk

Annelerimizi mutlu etmek her zaman çok kolaydır onları sevdiğimizi belli ettiğimiz her an onlar için bir hediye niteliği de taşır. Anneler Günü tüm dünyada coşkuyla ve sevgiyle kutlanan özel bir gün. Şefkatin, sevginin ve merhametin en saf halini bizlere hiçbir karşılık beklemeden hissettiren annelerimize atfedilmiş bu özel gün için evde hazırlayabileceğin hediyeleri senin için derledik.

Seramik

anne, anneler günü, hediye, seramik, tabak

“Ben nasıl seramik yapabilirim, yapması zordur” diye düşünebilirsin ama bu iş sandığından çok daha kolay. Bir parça seramik hamuruna dünyayı sığdırabilirsin. Seramik hamuru yumuşak ve kolay şekillenebilir olması sebebiyle iyi bir hediye alternatifi oluşturuyor. Annene kendi ellerinle yapacağın bir küçük dekoratif tabak, kupa gibi klasik hediyelerin yanında hayal gücünü kullanabilir ve onun en sevdiği nesneleri de yapabilirsin. Şekli verdikten sonra tüm yaratıcılığını kullanıp renklendirip tasarlaması da senden.

Anne defteri

anne, anneler günü, hediye, kitap, anne, kız, çocuk

Çekildiğiniz fotoğraflardan bir anı defteri oluşturabilirsin. Her fotoğrafın altına da onu ne kadar sevdiğini hissettiren cümlelerle hediyeni daha da özelleştirebilirsin. Dışardan aldığın defterleri özgürce kaplayıp tasarlayabilirsin. Annen seninle olan anılarını aynı anda hatırlama fırsatı bulacağından oldukça duygulanacaktır.

Mum ve mumluklar

anne, anneler günü, hediye, mum, koku

Evde kendin yaptığın mumlar ve tasarımlarını değiştirebildiğin mumluklarla annene sakin ve huzurlu vakitler hediye edebilirsin. Mumlara istediğin şekli ve rengi kolaylıkla verebilirsin. Camları istediğin gibi boyayıp yeniden tasarlayabilirsin.

Banyo tuzu

anne, anneler günü, hediye, banyo tuzu, banyo

Cilt bakımının en yeni trendlerinden olan banyo tuzlarını evde sende yapıp annene hediye edebilirsin. İstediğin aromada yapabileceğin banyo tuzları gözenekleri derinlemesine temizler, kan dolaşımını hızlandırır ve kas gevşetici etkiye sahiptir. Güzel bir banyonun ardından annen sana çok teşekkür edecek.

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
1 + 5 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.