Ailece İzleyebileceğiniz Animasyon Filmler

Buradasınız

Sev 12 Nisan 2020

Salgın nedeniyle evlerimize kapandığımız bugünlerde ailece yapabileceğimiz en keyifli aktivitelerden biri de animasyon filmleri izlemek. Hem küçük yaştaki çocuklar hem de büyükler için çok keyifli içeriklerle hazırlanan ve tüm aile bireyleri olarak neşe içinde izleyebileceğiniz filmlerden birkaçını sizler için derledik. 

Minyonlar

Hayatımıza ilk olarak 2010 yılında giren son derece sevimli, bir o kadar haylaz, akıllı ama yaramaz Minyonlar, ailece izleyebileceğiniz en keyifli animasyon serilerinden biri. Tarih öncesi dönemden bu yana kendilerine kötü bir efendi bularak ona hizmet etmeye çalışan Minyonların hikayesini beyaz perdeye aktaran film, sizi bir yandan maceradan maceraya koştururken bir yandan da gülme krizlerine sokabilir.

Arabalar

Piston Kupası kazanma hayaliyle yanıp tutuşan bir arabanın hikayesini ekranlara taşıyan Arabalar, listemizin ikinci sırasında yer alıyor. Tüm aile bireylerinin neşeyle izleyebilecekleri seri 3 filmden oluşuyor. Pixar yapımı olan ve ilki 2006 yılında vizyona girdiğinde başlayan Lightning McQueen fırtınası bugün de halen devam ediyor. Her filmde ayrı bir maceranın peşine takılan Lightning McQueen ve arkadaşları ile hıza ve eğlenceye doyacaksınız.

Angry Birds

Kızgın kuşlar yine sahnede, evde eğlence ise en üst seviyede… Her ne kadar kuş olsalar da uçmayı bilmeyen ve hemen karşı adadaki domuzlar ile aralarındaki husumeti çözemeyen kuşlarımız, çok sevilen mobil oyunlarının ardından beyaz perdeye aktarıldı. 2016 yılında ilki yayınlanan filmin devamı 2019 yılında vizyona girdi. Kuşların başından geçen komik olayları konu edinen film, zaman zaman retro vurgularla hem küçüklere hem de büyüklere hitap ediyor.

Oyuncak Hikayesi

Pixar’ın animasyon dünyasına kazandırdığı bir diğer animasyon serisi olan Toy Story – Oyuncak Hikayesi, keyifli ve bol aksiyonlu hikayesi ile evde izleyebileceğiniz en güzel animasyon filmlerden biri. İlki 1995 yılında hazırlanan serinin toplam 4 filmi bulunuyor. Woody ve arkadaşlarının küçük bir odada başlayan, evin dışına taşarak dış dünyada devam eden maceraları sizleri ekrana kilitleyecek.

İnanılmaz Aile

Bütün aile izleyebileceğiniz tam bir “aile” filmi de İnanılmaz Aile… Her bir bireyi süper güçlerle donatılmış bir ailenin aksiyon ve macera dolu hikayelerini aktarıyor. Toplam 2 filmden oluşan seri, hem yetişkinler hem de çocuklar için çok keyifli dakikalar vadediyor. Süper güçleri ile süper düşmanlara karşı mücadele eden aile ile birlikte siz de dünyanın farklı yerlerinde, farklı maceralara katılacaksınız.

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
3 + 9 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.