Etkileyici Bakışlar için Etkileyici Kaş Modelleri

Buradasınız

Kadın 03 Kasım 2016

Evet son yıllarda doğal ve kalın kaş modelleri trend oldu. Ama en önemlisi hangi kaş modelinin kişinin bakışlarını nasıl değiştirdiğini bilmek ve uygun olanı seçmek.

Kalkık kaş modelleri

Angelina Jolie’nin çekiciliğinde ve buğulu bakışlarında kalkık kaşlarının etkisi yadsınamaz. Sivri yüz hatlarına sahip kadınlara daha çok yakışan bu modeli kullanırken dikkat. Şöyle ki kaşlarınızın doğal şekli bu modele yakın olmalı; yoksa zorlama duruyor.

“Ben buradayım” diyen kaş modelleri

Cara Delevingne’ninki gibi kaşlara sahip olmak cesaret ister! Hem kalın hem de ten ve saç rengine göre koyu renkli. Böyle bir kaş modeli için yüz hatlarınız Cara’nınki gibi mükemmel olmalı ve de makyajsız dolaşmamalısınız. Aksi halde bakımsız durabilir.

Hem kalın hem de doğal kaş modelleri

Kalın olsun ama çok da dikkat çekmesin diyenler, Keira Knightley’nin kaşlarını incelemeli. Hafif kavisli ve doğal haline bıraktığı kaşları, güzel oyuncunun saf ve çekici duruşunu destekliyor. 

Orta kalınlıkta düz kaş modelleri

Kaş yapınız düz ise hiç boşuna kavis vermeye çalışmayın. Armut yüz şekline özellikle çok yakışan bu kaş modelinin kullanımı ve bakımı da çok basit. Scarlett Johansson’unki gibi orta kalınlıkta şekil verebilirsiniz.

İnce ve retro kaş modelleri

Son yıllarda kalın ve doğal kaş modellerine dönüş olduğu ortada. Ama Kate Moss gibi siz de ince kaşlardan vazgeçmek istemeyenlerden olabilirsiniz. Bu kaş modelleri sivri hatlı kadınlara yakışırken, ayrıca çekicilik katıyor.

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
1 + 3 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.