Ana içeriğe atla

Şuan Çok Popüler

Yüksek Etkileşimli

Yazarların Gözdesi

Yogayla Yeniden Doğan Ünlüler
Yogayla Yeniden Doğan Ünlüler

iyihisset.com

24 Nis 2016

Ünlülerin hayatı biz ünsüzlere her zaman kolay gelir. Dolar şeklindeki devasa havuzlarının içinde, kaz tüyü kaplamalı deniz yataklarıyla hafifçe süzülürken meyve kokteyli içtiklerini düşünürüz genellikle. Evet, onlar mükemmel doğmuşlardır ve isterlerse her gün baklava-börek yesinler; asla fit vücutlarının harika şekilleri bozulmaz.

Onlar da kesinlikle böyle olsun isterlerdi ama gerçekler böyle değil. Kusursuz görünümlerini kaybetmemek için kendilerine maksimum özeni göstermek zorundalar ve yoga onların gizli sırrı.

Hepimizi Gömecek: Madonna

Kaynak

Madonna; günümüzde gençler, o gençlerin anneleri/babaları ve hatta o anne/babaların da anne/babaları tarafından bilinir. Peki, bu kadar yaşlı olan biri nasıl oluyor da sürekli formda kalabiliyor, hâlâ tüm izleyicilerini kendinden geçirebiliyor?

Madonna’nın gücü şuradan geliyor: Ashtanga Yoga. Akrobatik hareketler içeren Ashtanga Yoga’yı düzenli olarak uygulayan Madonna, böylece her gün yeniden doğmuş gibi oluyor.

Ashtanga Yoga, kendine özel hareketleri her gün zorluklarını arttırarak vücuda esneklik kazandırmayı amaçlayan, Sri. K. Pattabhi Jois isimli guru tarafından geliştirilmiş bir yoga türü.

Jennifer Aniston, Brad Pitt’i Nasıl Unuttu?

Kaynak

Sempatik yüzlü yetenekli aktris, fiziğini korumak için haftada birkaç kez yoga yapıyor. Brad Pitt ile boşandığı dönemin onun için gerçekten çok zor geçtiğini ve bu dönemi atlatmak için yogaya dört elle sarıldığını birkaç kez belirten Aniston, yogayla yeniden doğan ünlülerden.

Unutulmaz Model: Gisele Bündchen

Kaynak

Victoria’s Secret’ın emekli modeli, iki çocuğu olan bir anne olmasına rağmen hâlâ mükemmel görünüyor. Hamileliği sırasında Anusara Yoga yaptığı bilinen Bündchen, bu yoga türünün daha fazla kişi tarafından bilinmesini de sağladı. Anusara Yoga, John Friend tarafından geliştirilmiştir ve Tantrik felsefeyi temel alır. Tantrik felsefe, her kavramın bir zıttı olduğunu, “iyi” olduğu sürece “kötü” de olacağını ve önemli olanın dengeyi bulmak olduğunu öğütler.

Kedi Kadın Olmak Kolay Değil: Halle Berry 

Kaynak

L.A. sokaklarında çoğu kez kızı ve yoga matıyla görülen Berry, sıkı yoginilerden. Birçok kadının sahip olmak için her şeyi yapabileceği vücut hatlarına sahip olan Kedi Kadın, kalçalarının olağanüstü biçimini düzenli yoga yapmasına borçlu.

Gülümsemesi Unutulmuyor: Meg Ryan

Kaynak

Romantik komedi filmlerinin kraliçesi, gençliğinden beri düzenli olarak yoga yapıyor. Bitmeyen neşesinin nereden geldiği ve her zaman genç görünen yüzünün sırrı belli oldu!

 Yoga ile Düzelen Ünlü: Britney Spears

Gençliğinde her yıl bir olayıyla gündeme gelen Britney, çareyi yogada bulmuş. Bir yükselip bir düşen ünlü şarkıcı, yoga sayesinde olgunlaştığını ve mutluluğu bulduğunu söylüyor.

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
En Fazla 3 Tepki Verebilirsiniz

 

Kendinizi iyi hissettirecek kaliteli yaşam tavsiyeleri almak için kayıt olmak ister misiniz?

Kendinizi iyi hissettirecek kaliteli yaşam tavsiyeleri
almak için kayıt olmak ister misiniz?

Günümüzde ıslak mendiller, hızlı ve pratik bir temizlik aracı olarak sıklıkla tercih ediliyor.