Ana içeriğe atla

Yoga & Pilates

Şuan Çok Popüler

Yüksek Etkileşimli

Yazarların Gözdesi

Yoga Yapanlar İçin İstanbul'da Açık Hava Önerileri
Yoga Yapanlar İçin İstanbul'da Açık Hava Önerileri

iyihisset.com

22 Tem 2018

Siz de ruhunuzu yoga ila arındıranlardansanız, bu güzel havalarda stüdyolara kapanmak yerine açık havaya benliğinizi teslim etmeyi tercih edebilirsiniz. Ruhsal ve fiziksel bir detoks için açık hava yogasından daha güzeli olabilir mi? İşte İstanbul’da yoga yapmak için birbirinden özel güzel açık hava mekanları...

Sakıp Sabancı Müze Bahçesi

Müzede Yoga etkinliği bütün yogileri Sabancı Müzesi’nde bir araya topluyor. İstanbul’un vazgeçilmez Boğaz manzarasına karşı yoga yapmayı hayal edebiliyor musunuz? İşte SSM size bu sene 26 Eylül’e kadar her çarşamba sabahı 08.00 ile 09.15 arasında bu hayali gerçekleştirme fırsatı sunuyor. Ücretsiz ve rezervasyonsuz olarak katılım gösterebileceğiniz bu etkinliğin tek şartı matınızı yanınızda götürmeniz.

Baltalimanı Japon Bahçesi

Japonya ve Türkiye’nin en güzel işbirliklerinden biri olan Japon Bahçesi, Baltalimanı’nın en güzel noktasında konumlanmış durumda. Başta Sakura Ağacı olmak üzere birçok farklı ağaç türünün yer aldığı Japon Bahçesi’nde tamamen doğal bir ortamda yoga ve meditasyonu en doruk noktasında yaşayabilirsiniz.

Maçka Demokrasi Parkı

İstanbul’da yoga yapmak, hem de şehrin tam göbeğinde kendinizi yeşilliklerin kucağına atmak istiyorsanız, Maçka Demokrasi Parkı tam size göre. Özellikle sabah saatlerinde giderek sessiz bir ortam yakalayabileceğiniz Maçka Demokrasi Parkı, sizlere bol oksijen ve huzuru bir arada sunuyor.

Bomontiada Avlu

Atölye grubu, geçtiğimiz sene yaz döneminde başlattığı “Bomontiada Avlu’da Yoga” etkinliklerine bu sene de devam ediyor. Eğitmen Kerem Alper ile birlikte başlayan bu etkinlik, İstanbul karmaşasından izole edilmiş bir noktada çimenlerin üzerinde sabah 08.15 ile 09.15 arasında yapılıyor. Siz de matınızı kapıp Bomontiada’da ücretsiz yoga keyfi yapabilirsiniz.  

Swissotel The Bosphorus

“Nihan Hantal ile New Moon Yoga” başlıklı bu etkinlik, Swissotel’in adeta bir ormanı andıran Sultan Park’ında gerçekleşiyor. Yaz boyunca, yeni ayla birlikte yeniden doğmayı ve yeniden başlamayı amaçlayan bu workshopa katılarak kendinizi büyülü bir dünyada hissedebilirsiniz.

Ağva

İstanbul’dan uzaklaşmadan İstanbul’un kaosunu terk etmek ve ruhunuzu yoga ile doyurmak istiyorsanız, rotanızı Ağva’ya çevirmelisiniz. Ağva’daki birçok otel yeşillik alanda yer aldığından 1-2 günlük yoga tatiline çıkabilirsiniz. Nehir kenarında dizilmiş olan otellerde kuş sesleri eşliğinde yapacağınız yoga sayesinde bir iki günlüğüne de olsa fişi prizden çekerek kendinize bir iyilik yapmış olacaksınız.

İparho Burgazada

Geçtiğimiz ay Burgazada’da açılan İparho, Yunanca var olmak anlamına geliyor. Felsefe, sanat, sağlıklı yaşam, psikoloji ve yogayı kapsayan bir farkındalık merkezi olan İparho, yeşillikler içerisinde Burgaz’dan Marmara Denizi’ni selamlıyor. Psikolog Marianna Vasiliadiz tarafından kurulan İparho’nun bahçesinde yoga yapmanız için tek yapmanız gereken matınızı yanınıza alarak bir vapura binip kendinizi suların akışına bırakmak.

 

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
En Fazla 3 Tepki Verebilirsiniz

 

Kendinizi iyi hissettirecek kaliteli yaşam tavsiyeleri almak için kayıt olmak ister misiniz?

Kendinizi iyi hissettirecek kaliteli yaşam tavsiyeleri
almak için kayıt olmak ister misiniz?

Günümüzde ıslak mendiller, hızlı ve pratik bir temizlik aracı olarak sıklıkla tercih ediliyor.