Sinastri Analizi Nedir? Sinastri ile Doğru Kişiyi Nasıl Bulursun?

Buradasınız

Hareket Et 08 Eylül 2021

Sinastri Analizi, astroloji, doğum, harita, yıldız, gelecek

Güvenilir ve uzun bir ilişkinin sırrı, partnerini iyi tanımaktan ve iyi analiz etmekten geçiyor. Doğru kişiyi bulabilmek için uygulayabileceğin ve yardımcı olacak birçok farklı yöntem mevcut. Eğer sen de bu yolda astrolojinin gücünden faydalanmak istersen Sinastri Analizi’ni deneyebilirsin. Kişinin kendi doğum haritası ile birlikte olmak istediği kişinin doğum haritasını eşleştirmeye dayalı astrolojik bir terim olan Sinastri, güçlü ve zayıf yönlerin ortaya çıkarılmasını sağlıyor. Peki Sinastri Analizi nedir? Sinastri ile doğru kişiyi nasıl bulursun? Bu soruların yanıtlarını gel birlikte inceleyelim. 

Sinastri Analizi Nedir? 

Sinastri Analizi, astroloji, doğum, harita, yıldız, gelecek, horoskop

Sinastri Analizi, kişinin doğum haritası ile partnerinin veya birlikte olmak istediği kişinin doğum haritasının eşleştirilmesi sonucu elde edilen bir analizdir. Bu astrolojik terim genellikle evlilik öncesi çiftlerin başvurduğu bir yöntem olarak karşımıza çıkıyor. İki kişinin doğum anlarına göre uyumlu oldukları yönleri bularak iyi anlaşıp anlaşamayacaklarını ortaya koyuyor.

Öngörüleri oluşturuyor

Sinastri Analizi, astroloji, doğum, harita, yıldız, gelecek, gökyüzü, horoskop

Astroloji dünyasında Aşk Uyumu olarak da ifade edilen bir yöntem olan Sinastri, iki kişi arasında ortaya çıkabilecek muhtemel sorunları, mutlulukları, beklentileri, geleceğe yönelik durumları, ilişkide yaşanabilecek durumları ve sürecin genelini ortaya çıkarmaya çalışır. Bu bilgilerin analiz sürecinde ise geçmişten gelen kadim yöntemlerden yararlanılır. Doğum anında gökyüzündeki yıldızların konumunun kişilik ve yaşam üzerinde yarattığı etkilere göre en doğru kişinin bulunmasına yardımcı olur.  

Yalnızca evlilikler için tercih edilmiyor 

Sinastri Analizi, astroloji, doğum, harita, yıldız, gelecek, horoskop

Sinastri Analizi yalnızca evlilik öncesi çiftlerin tercih ettiği bir metot olmanın dışına çıkıyor. İş birlikleri ve ilişkileri, arkadaşlık, ebeveyn-çocuk ilişkileri gibi birçok ilişki biçiminde de Sinastri Analizi’nden yararlanılıyor. Yaşam içerisinde en doğru, uyumlu ve anlaşabileceğin kişi ve kişileri bulmak için doğum tarihi, saati ve yeri bilgilerinden faydalanılıyor.

Üçüncü bir harita ortaya çıkıyor 

Sinastri Analizi, astroloji, doğum, harita, yıldız, gelecek

Sinastri Analizi’nde iki farklı doğum haritasının ilişkilendirilmesi sonucunda üçüncü bir harita ortaya çıkıyor. Ortaya çıkan üçüncü harita, ilişkinin haritası olarak tanımlanıyor ve kompozit ya da bileşik harita olarak adlandırılıyor. Bu üçüncü haritanın yorumlanmasıyla ilişkinin güçlü ve zayıf yönlerini ve birbirine etkilerini öğrenebilirsiniz.

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
6 + 3 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.