Buz Lazer ile Can Yakan Epilasyon Seanslarına Son!

Buradasınız

Hareket Et 15 Haziran 2016

Lazer epilasyon yaptıranlar bilirler, işlem biraz (!) acılı geçer. Biraz kavramının ifade ettiği miktar kişiden kişiye göre değiştiği için olası acı şiddetini sizin hayal gücünüze bırakıyoruz.

Ne kadar acıyor olabileceğini mi düşünüyorsunuz? Boş verin şimdi acıyı falan düşünmeyi; sürekli gelişmeye devam eden buz lazer epilasyon teknolojisi sayesinde artık acı yok Rocky!

 

Eski Lazer Epilasyon Teknikleri Huzursuz!

Soprano Ice ismiyle de bilinen buz lazer epilasyon sistemi; ince ve açık tüyleri de yok eden, her tene dört mevsimde uygulanabilen, tamamen acısız bir yöntem.

Buz lazer, adından da belli olduğu gibi lazerle kıl kökleri yakılırken bölgeye anında soğutma işlemi uygulayarak acıyı yok ediyor.

Buz lazer tekniğini geliştiren Alma Lasers, dünyanın en gelişmiş lazer epilasyon çeşitlerini ve teknolojilerini ortaya çıkaran global bir şirket. Bizleri düşündüğü için ona teşekkür ediyor ve ardından buz lazerin özelliklerine kısa bir bakış atıyoruz:

 

Neremi Neremi?” Her Yerini!

Yüz tüylerinin vücuttakilere oranla çok daha açık renkli ve ince olmaları sebebiyle; eski teknoloji lazer epilasyon yöntemleri yüz için tavsiye edilmiyordu. Ayrıca eski teknolojiler yüz bölgesinde tahrişe neden olabiliyorlardı. Buz lazer teknolojisi bu duruma bir son veriyor; tüm kıllarınızı yok etmeyi vaat ediyor.

Kaş arası gibi daha küçük bölgeler için özel başlıkları bulunan yeni nesil epilasyon teknolojisi buz lazer, hiç acı çekmeden “cillop” gibi olmak isteyenlerin tam da aradığı şey.

 

Pürüzsüz Bir Sonuç için 6 Seans Yeterli

Girmeniz gereken seans sayısı, kıl köklerinizin yapısına göre değişiklik gösterebilse de çoğu insan altı haftada bir yaptırdıkları 4-5 seansla tüm kıllarından kurtulabiliyor. Uzmanlar ise tam verimli bir sonuç için altı seans yaptırılmasını öneriyorlar.

 

Koyu Tenliysek Suçumuz Neydi?

Eski teknoloji lazer epilasyon aygıtlarının renk hassasiyetleri yeterli olmadıkları için koyu tenli insanlardaki koyu renk kılları algılayamıyorlardı. Her tene rahatça uygulanabilen buz lazer; asla insan ayırmayan, tam anlamıyla hümanist bir teknoloji olarak hayatımıza girdi. Acısız bir şekilde lazerli epilasyon yaptırmak mı istiyorsunuz? Buz lazer elinizdeki en iyi seçenek; bizden söylemesi.

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
9 + 3 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.