Kilo Vermek İsteyenlerin Hayatını Kolaylaştıracak 5 Fitness Uygulaması

Buradasınız

Hareket Et 13 Şubat 2020

Günümüzde sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmak hiç olmadığı kadar önemli. Durum böyle olunca birçok insan ideal kilosuna dönmek ve fit bir görüntü yakalamak için çeşitli yollar arıyor. Spor yapmanın en pratik ve en keyifli yollarını ararken imdadımıza telefon uygulamaları yetişiyor

 

Kilo vermek isteyenlerin hayatını kolaylaştıracak birbirinden keyifli fitness uygulamalarını sizler için derledik. Sağlıklı bir vücuda sahip olmak isteyenlerin mutlaka göz atması gereken 5 fitness uygulaması...

 

1. 7 Minute Workout

Yoğun bir hayatı olanları buraya alalım! Sağlıklı kiloya ulaşmayı ve fit bir vücuda sahip olmayı kim istemez ki? Tabii buna vakit yaratmak düşündüğümüzden daha zor olabiliyor. “Günde bir saatini spora ayırmak zor olabilir ama 7 dakikanı ayırmamak için hiçbir bahanen yok!” mottosuyla yola çıkan 7 Minute Workout, yoğun bir iş temposuna sahip olanlar için mükemmel bir uygulama. Bilimsel makalelerden yola çıkarak hazırlanan egzersiz programları o kadar eğlenceli ki bitmesini istemiyorsunuz! 7 ay boyunca günde 7 dakikalık egzersizlerle sıra dışı bir değişim vaadeden bu uygulamaya mutlaka bir şans vermelisiniz.

 

2. Fitocracy

Candy Crush oynar gibi kilo vermek ister misiniz? Fitocracy, “Ben spor yapamam, sıkılırım…” diyenler için geliyor. Uygulamayı telefonunuza indirebilir, çeşitli egzersiz programlarını takip edebilir ve bol bol puan toplayabilirsiniz. Koyduğunuz hedeflere ulaştıkça sizin için yeni seviyeler açan Fitocracy, kilo hedefi koymayı sevenler için oldukça ideal. Eğer siz de işleri biraz daha kızıştırmak istiyorsanız Fitocracy rekabetlerine katılabilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz bir uygulama!

 

3. Nike Training Club

Nike’ın en sevilen uygulamalarından biri olan Nike Training Club; iPhone ve Android ile uyumlu, muhteşem bir fitness uygulaması! Uygulamaya girdiğiniz anda sizden bir hedef belirlemenizi isteyen Training Club, spor geçmişinize göre size en uygun egzersiz programını yaratıyor. Dilerseniz 1 saatlik dilerseniz 6 dakikalık egzersiz programlarını seçebiliyorsunuz. Spora yeni başlayanlar için de oldukça faydalı olan Training Club, tüm egzersiz hareketlerini videolu bir şekilde anlatıyor. Bu sayede yaşanabilecek karışıklıkların da önüne geçiyor.

 

4. SweatFlix

Listemize daha profesyonel bir uygulamayla devam edelim: SweatFlix! Sınırlı zamana sahip olan ve yüksek yoğunluklu bir antrenman yapmak isteyenler için tasarlanan SweatFlix, flow yoga tutkunları için de oldukça ideal. BodyRock bünyesindeki 1.600’den fazla sınıfa online olarak katılma imkanı veren Sweatflix, 12 dakikalık yoğunlaştırılmış programları sayesinde normalden 9 kat daha fazla kalori yakmanıza imkan tanıyor. Metabolizmayı hızlandırmak ve dayanıklılığı arttırmak üzerine tasarlanmış olan egzersizler düşük, orta ve yüksek seviye olarak seçilebiliyor.

 

5. Studio

Koşmayı sevenleri görebilir miyiz? Yürüme bandında da rahatlıkla kullanabileceğiniz çok geniş bir dış alan koşu arşivine sahip olan Studio, her seviyeye göre programlar barındırıyor. Bu sayede hem profesyonel koşucular hem de koşmaya yeni başlayan kişiler tarafından sık sık tercih ediliyor. Dilerseniz saatlik dilerseniz 10 dakikalık programlar tercih edebileceğiniz Studio’da diğer koşucularla yarışmanız da mümkün. Koşmayı sevenler için oldukça ideal olan bu uygulama, yağ yakımı konusunda da oldukça etkili!

 

Kaynak:

http://teknoyo.com/3-kilo-daha-versem-oldu-bu-dedirten-7-uygulama/

https://www.redbull.com/tr-tr/en-iyi-fitness-uygulamalari

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
6 + 12 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.