Ebeveynlerin Ağzından Gelmiş Geçmiş En “Fail” Çocuk Anları (Peki, Ya Sizinki?)

Buradasınız

19 Temmuz 2016

 

Çocuklu evlerde eğlencenin dibine vurulur. Çocukların neşeleri kendilerine yettiği için ebeveynlerinin bu neşeye katılıp katılmamasına çok da aldırmazlar. Oyun ciddi bir iştir, eğlenceye ara vermemek gerekir.

Yetişkinlere en doğal ve samimi anları tekrar hatırlatan çocuklar bazen o kadar safça hareket ederler ki ortaya her akla gelişte gülümseten hatıralar ortaya çıkar.

Komik Video Çekim Anı Geliyorum Demez

Eğer yanınızda bir çocuk taşıyorsanız, o mükemmel anın ne zaman geleceğinden asla emin olamazsınız. Ya elinizde video çekebileceğiniz bir aygıtla bir belgeselci disipliniyle peşinden koşacaksınız ya da ona bir aksiyon kamerası bağlayacaksınız J.

Şimdi karşınızda birbirinden komik çocuk “fail” GIF’leriyle ebeveynlerin ağzından derlediğimiz en komik çocuk anları:

Radyodan Canlı Yayın

“Dört yaşındaki kızımı vaftiz ettirmek için cumartesi günü kiliseye gitmiştik. Peder bir eliyle kızımı kucakladı ve tam o sırada çocuğum gürültülü bir şekilde gaz çıkardı. Pederin diğer elinde mikrofon vardı ve gaz sesi tüm kilisede yankılandı; törene gelen herkes kahkahalara boğuldu. Gülme hissine karşı koyarak vaiz vermeye çalışan pederden daha komik olan şey ise cumartesi törenlerinin canlı bir şekilde radyoya kaydediliyor oluşuydu. Pazar günü tüm kasaba kızımın gaz çıkarma sesini radyodan dinledi.”                                                                                                                                                          

Hollie Kivi-Salazar                  

En Azından Temizliğine Önem Veren Bir Çocuk

“Üç yaşında bir kız kardeşim var. Bir gün lavabodan endişelenmiş ve yüzü kızarmış bir şekilde oturma odasına geldi ve “Tuvalet kâğıdı kalmamış. Tuvalet kâğıdı kalmamış!” diyerek ağlamaya başladı. Annem neler olduğuna bakmak için lavaboya gitti ve şok! Kız kardeşim kendini temizlemek için duş perdesini kullanmıştı.”

Jade Urban

Hayvanseverliği O Yaştan Belliydi

“Ben ebeveyn değilim ama bu çocukluk anımı mutlaka yazmalıyım. 6 yaşındayken apartmandan 4 tane arkadaşımı ikna ettim, mahalleden toplayabildiğimiz kadar kediyi taşıyarak eve getirdik. Küveti doldurdum, hepsini tek tek yıkadım çünkü kirli geziyorlardı. Banyonun halini gören annem havale geçirdi. Kedilerin attıkları tırmıklar yüzünden hepimiz kuduz aşısı olmak zorunda kaldık ama artık temizlenmişlerdi en azından.”

                                                                                                                                                                        “Eloise”

Peki, ya sizin en komik çocukluk anılarınız?

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
4 + 14 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.