Ana içeriğe atla

Şuan Çok Popüler

Yüksek Etkileşimli

Yazarların Gözdesi

Sevdiklerini Şımartmak İsteyenlere Birbirinden Renkli Hediye Fikirleri
Sevdiklerini Şımartmak İsteyenlere Birbirinden Renkli Hediye Fikirleri

iyihisset.com

17 Ara 2019

 

Yılbaşının gelmesiyle birlikte birçok insan, birbirinden renkli hediye fikirleri için araştırmalar yapmaya başladı. Klasik hediyelerin dışına çıkmak, her ne kadar yaratıcılık ve zaman istese de endişelenmenize gerek yok! Sizler için derlediğimiz bu birbirinden renkli hediye fikirleri sayesinde önemli olanın somut hediyeler değil, sıra dışı deneyimler olduğunu tüm sevdiklerinize gösterebilirsiniz!

 

İşte sıradan hediyeler yerine farklı deneyimlerle sevdiklerini şaşırtmak isteyenlerin mutlaka göz atması gereken 5 hediye fikri!

 

1. Spor üyeliği

Sevdiklerinizi şaşırtmanın en güzel yollarından biri de ilgilendikleri spor dallarında üyelik hediye etmektir! Eğer çevrenizde sevdiği sporu çeşitli nedenlerden dolayı bırakmış fakat sürekli yeniden başlamaktan bahseden birileri varsa bu hediye tam onlara göre. Hatta “Daha çılgın bir şeyler yapayım, risk de alayım!” diyorsanız yoga yapan bir arkadaşınıza farklı bir deneyim yaşaması için sıcak yoga ya da antigravity yoga gibi değişik yoga türlerinden üyelik satın alabilirsiniz. Bu örnekleri çoğaltmamız mümkün, karar tamamen size kalmış! Spora ilgisi olan sevdiklerinizi mutlu etmek işte bu kadar kolay!

 

2. Spa ve masaj paketleri

Aile bireylerine ve sevgiliye hediye edilebilecek en güzel hediyelerden biriyle karşınızdayız! Yoğun hayat temposundan şikayet eden sevdiklerinizi mutlu etmenin en güzel yollarından biri de güzel bir hamam/spa deneyiminin ardından rahatlatıcı bir masaj seansıdır! Özellikle hayatımızın en değerli hediyesi olan annelerimiz için eşi benzeri bulunmaz bir deneyim desek abartmış olmayız! Spa ve masaj paketlerinin çiftler için de muhteşem bir hediye olduğunu söylemeden geçmeyelim. Hayatınızdaki o özel kişiye ve kendinize hediye edebileceğiniz bu paketler sayesinde unutulmaz bir deneyim yaşayabilir, ardından romantik bir yemekle akşamınıza devam edebilirsiniz.

 

3. Hayat sigortası

Yine aile bireyleriniz ve hayatını planlı yaşamayı seven arkadaşlarınız için eşi benzeri bulunmaz bir hediyeyle devam edelim! Listemizdeki en anlamlı hediyelerden biri olan hayat sigortası, sevdiklerinize ne kadar değer verdiğinizi göstermek için birebir. Özellikle kardeşleriniz, küçük yeğenleriniz ve kuzenleriniz için tercih edebileceğiniz Çocuğumun Geleceği Eğitim Sigortası, onların geleceği için verilebilecek en büyük hediyelerden biri. Hem ailenizi hem de sevdiklerinizi duygulandıracak bu anlamlı hediye için yapmanız gerekenlerse oldukça basit. Hayat sigortası çeşitlerini ve nasıl sahip olabileceğinizi merak ediyorsanız sizleri hemen buraya alalım.

 

4. Konser bileti

Önemli olan somut hediyeler değil deneyimlerdir diyerek listemize devam edelim! Biricik ailenizi ve sevdiklerinizi güzel bir konsere götürmekten daha keyifli ne olabilir ki? Sevdiğiniz bir sanatçının konserine giderek doyasıya eğlenebilir, stres atabilir ve unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz. Eğer bu deneyiminizi bir üst seviyeye taşımak istiyorsanız öncesinde ya da sonrasında güzel bir yemekle sevdiklerinizi şaşırtmanız da mümkün. Özellikle yoğun iş temposundan şikayetçi olan arkadaşlarınız bu minik eğlence molasına bayılacak!

 

5. Workshop

Çok yetenekli ve çok renkli arkadaşlara sahip olanlar buraya! Sevdiklerinizi şımartmanın en güzel yollarından biri de farklı workshoplar satın alarak onlara hiç unutamayacağı deneyimler yaşatmaktır. Örneğin seramik workshoplar’ı daha önce hiç seramik yapmamış anneniz için çok tatlı bir hediye olabilir! Ya da minik bir İtalyan mutfağı workshop’uyla sevgilinizi şımartabilir, beraber farklı yemekler yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Unutmayın, seçenekleriniz sonsuz!

 

Kaynak:

https://www.jestiniyap.com/

https://muhiku.com/blog/unutulmayacak-arkadasa-hediye-fikirleri-en-ozel-hediye-onerileri/

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
En Fazla 3 Tepki Verebilirsiniz
Öne çıkan yazıları
Yazardan sana özel yazılar
Çift Pasaport Sahibi Nasıl Olunur?

Çift Pasaport Sahibi Nasıl Olunur?

iyihisset.com

Evdeki Rutubeti Yok Etmenin Yolları

Evdeki Rutubeti Yok Etmenin Yolları

iyihisset.com

 

Kendinizi iyi hissettirecek kaliteli yaşam tavsiyeleri almak için kayıt olmak ister misiniz?

Kendinizi iyi hissettirecek kaliteli yaşam tavsiyeleri
almak için kayıt olmak ister misiniz?

Günümüzde ıslak mendiller, hızlı ve pratik bir temizlik aracı olarak sıklıkla tercih ediliyor.