Ana içeriğe atla

Şuan Çok Popüler

Yüksek Etkileşimli

Yazarların Gözdesi

İlgi Alanlarına Göre Babanıza Verebileceğiniz En “Baba” Hediyeler
İlgi Alanlarına Göre Babanıza Verebileceğiniz En “Baba” Hediyeler

iyihisset.com

16 Haz 2019

Haziran ayını özel kılan gün Babalar Günü geldi çattı. Tüm dünyada uzun yıllardır kutlanan bu günde babanıza sevginizi gösterecek sürprizler ve hediyelerle onu şımartabilirsiniz. Ancak klişe hediyelerden sıkıldıysanız ve babanızı şaşırtmak istiyorsanız size harika önerilerimiz var. Size her daim destek olan babanıza ilgi alanlarına göre verebileceğiniz en “baba” hediyeleri listeledik.

Fanatik babalara: Kombine bilet
 
Futbol, hemen hemen tüm babaların ilgi alanlarından biri. Tuttuğu takımın maçını ekran karşısında büyük bir heyecanla izleyen ve maç günlerini tüm işlerini iptal eden fanatik babanıza verebileceğiniz en güzel hediye kuşkusuz takımının kombine bileti olacaktır. Tüm sezon boyunca her maçı sahadan canlı olarak izleyecek babanızın maç keyfine eşlik etmek için kendinize de bir kombine almayı unutmayın. 

Deniz tutkunu babalara: Yelken kulübü üyeliği
 
Babanız su sporlarına ilgi duyuyor ama bir türlü yapmaya fırsat bulamıyorsa ona yelken kulübü üyeliği hediye ederek sonsuz maviliklere açılmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik bu kulüp üyeliğiyle ona oldukça keyifli bir hobi kazandırabileceğiniz gibi yepyeni bir sosyal çevre edinmesini de sağlayabilirsiniz. 

Dijital oyun düşkünü babalara: VR 


Eğlenmeyi seven, teknolojiden anlayan ve sanal dünyanın büyüsüne kapılan babalar için VR oyunları harika bir hediye olabilir. Babalar Günü’nde de birlikte VR salonlarına gidip eğlenceye doyabilir ya da aynı keyfi ev ortamına taşımak için bir VR gözlük hediye edebilirsiniz.

Her daim tedbirli babalara: Acil destek ferdi kaza sigortası
 
Kaza geliyorum demez. Bu nedenle beklenmedik ihtimallere karşı hazırlıklı olmakta fayda var. Olası kazalara karşı sigorta yaptırarak kaza sonrası oluşabilecek maddi ve manevi zararları en aza indirgemek mümkün. Her daim tedbirli olan, sizi koruyan babanıza beslediğiniz sevginizi göstermek için onun adına QNB Sigorta’ten Acil Destek Ferdi Kaza Sigortası yaptırabilir ve zaten tatsız olan bu süreci en az sıkıntıyla atlatmasını sağlayabilirsiniz.

Sağlığına düşkün babalara: Check-up paketi
 
Sağlık her şeyden önce gelir. Babanıza, sağlığını ihmal etmemesi için bir check-up paketi hediye ederek varlığının sizin için ne kadar önemli olduğunu ona bir kez daha hatırlatabilirsiniz. Sağlığına düşkün babalar için bu şık bir jest olacaktır.

Rahatına düşkün babalara: SPA randevusu


Dinlenmek, belki de en çok, yıllar boyunca ailesi için çalışıp yorulan babaların hakkı. Babanız için bir masaj & SPA randevusu ayarlayabilir ve Babalar Günü’nde ona şaşırtıcı bir sürpriz yapabilirsiniz. Hatta bu günü daha keyifli geçirmesi için masaj randevusu yerine tüm gününü değerlendirebileceği masaj paketleri de satın alabilirsiniz.

Adrenalin tutkunu babalara: Akrobasi uçuşu
 
Ruhu genç, maceraperest bir babanız varsa ve adrenalinden de hoşlanıyorsa klasik hediyeler almak yerine onunla birlikte akrobasi uçuşu yapabilirsiniz. İstanbul üzerinde dünyaca ünlü pilotlarla gerçekleştirebileceğiniz bu deneyim, Babalar Günü’nü her ikiniz için de unutulmaz kılacaktır. 

Müziksever babalara: Pikap
 
Son yıllarda epey ilgi gören replika pikaplar, hem şık bir aksesuar hem de özel günler için en ideal hediyelerden biri. Nostaljik bir ruha sahip müziksever bir babanız varsa şık bir pikapla birlikte birkaç taş plak alıp Babalar Günü’nde ona kulağının pasını silecek bir sürpriz yapabilirsiniz.

Gezgin babalara: Günübirlik turlar 
 
Yaz havasını ve Babalar Günü’nü değerlendirmek için yapılabilecek en iyi aktivitelerden biri de şüphesiz günübirlik turlar. Babanız gezmeye ve yeni yerler keşfetmeye bayılıyorsa ailecek gidebileceğiz günübirlik turlardan birini satın alabilirsiniz. Hoş ve değişik bir hafta sonu geçirmenin yanı sıra babanıza tazeleneceği bir hediye de vermiş olacaksınız. Bu günü unutulmaz kılmak için bol bol fotoğraf çekmeyi unutmayın!

Kaynak:

https://www.qnbsigorta.com/acil-destek-ferdi-kaza-sigortasi
http://www.hurriyet.com.tr/sporarena/babalar-gununde-ne-hediye-alinabilir-babalar-gunu-ne-zaman-40492861

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
En Fazla 3 Tepki Verebilirsiniz
Öne çıkan yazıları
Yazardan sana özel yazılar
Çift Pasaport Sahibi Nasıl Olunur?

Çift Pasaport Sahibi Nasıl Olunur?

iyihisset.com

Evdeki Rutubeti Yok Etmenin Yolları

Evdeki Rutubeti Yok Etmenin Yolları

iyihisset.com

 

Kendinizi iyi hissettirecek kaliteli yaşam tavsiyeleri almak için kayıt olmak ister misiniz?

Kendinizi iyi hissettirecek kaliteli yaşam tavsiyeleri
almak için kayıt olmak ister misiniz?

Günümüzde ıslak mendiller, hızlı ve pratik bir temizlik aracı olarak sıklıkla tercih ediliyor.