Eşinize / Sevgilinize Yapabileceğiniz 8 Yaratıcı Yıl Dönümü Sürprizi

Buradasınız

Aile 14 Haziran 2019

Çiftler arasında yıl dönümü kutlamaları belki de en özel olanıdır. Eşinizle tanıştığınız o günü daha da özel kılmak için onu mutlu edecek bir yıl dönümü sürprizi planlamaya ne dersiniz? Tabii ki ona olan sevginizi göstermek için özel günlerle sınırlı kalmanıza gerek yok. Yine de özel günlerde yapılan jestler o günü unutulmaz kılmak için harika bir vesiledir. Yıl dönümüzde yıllar boyu hatırlanacak bir sürpriz planlamak istiyorsanız önerilerimize bir göz atın.

1. Romantik bir kaçamak planlayın
 


 Sevgilinizle uzun zamandır ertelediğiniz o tatilin vakti gelmedi mi? İster yaz ister kış olsun, keyifli vakit geçirebileceğiniz birçok şehir ya da ülke bulunuyor. Yurt içi ya da yurt dışı tatilinizi yıl dönümünüze denk gelecek şekilde planlayıp uçak biletleriyle ona sürpriz yapabilirsiniz. Eğer uzun bir tatil için zamanınız yoksa romantik bir haftasonu kaçamağı da şık bir sürpriz olacaktır.

2. İkiniz için bir masaj randevusu alın


 Metropol şartları herkesi yoruyor. Bu kargaşanın içinde hepimizin biraz rahatlamaya ve dinlenmeye ihtiyacı var. Sevgiliniz ve kendiniz için bir masaj randevusu ayarlamaya ne dersiniz? Ardından güzel bir yemekle bu rahatlatıcı deneyimi taçlandırabilirsiniz.

3. Onun adına ağaç dikin


Eğer doğayla iç içe olmaktan hoşlanan bir sevgiliniz varsa onun adına ağaç dikerek harika bir jest yapabilirsiniz. Evinizin bahçesi varsa alacağınız ağaç fidanını kendi ellerinizle dikebilirsiniz. Böyle bir imkanınız yoksa ilgili kuruluşlara bağış yaparak hem kendi adınıza hem de onun adına ağaç dikilmesini sağlayabilirsiniz. 

4. Bu özel günü arkadaşlarınızla paylaşın


 Onun hayatınıza girdiği bu anlamlı günü arkadaşlarınızla hep birlikte kutlamak harika olmaz mıydı? Sevgiliniz/eşiniz için yapacağınız sürpriz bir yıl dönümü partisiyle arkadaşlarınızın da mutluluğunuza eşlik ettiği keyifli bir akşam geçirebilirsiniz.  

5. Eğer tatile gidemiyorsanız kendi şehrinizde turist olun


 Tatil planlarınızı zaman kısıtı nedeniyle ya da maddi imkansızlıklardan dolayı bir müddet daha ertelemek zorundaysanız, kendi şehrinizde turistik bir geziye çıkmaya ne dersiniz? Daha önce gitmediğiniz müzelere gidip şehrin görmediğiniz yerlerini birlikte keşfedin! Gün sonunda ise leziz bir akşam yemeğiyle aşkınızı taçlandırın.

6. Tüm etkinlikler için hediye bilet kartı


Sinema, tiyatro, müzik… Tüm bunlara bayılan, sanatın her dalıyla iç içe olan ve hiçbir etkinliği kaçırmayan bir sevgiliniz varsa şüphesiz onun için en güzel hediye, yıl boyunca birçok etkinliğe girebileceği bir hediye bilet kartı olacaktır. Tabii, onunla bu keyifli dakikaları paylaşmak için kendinize de bir kart almayı unutmayın. 

7. Yıllık spor ya da güzellik salonu üyeliği


Eminiz ki sevdiğiniz kişi size daha bakımlı görünebilmek için spor salonlarında ya da güzellik merkezlerinde hatırı sayılır bir vakit geçiriyordur. Ona hem mutlu olacağı hem de faydalanabileceği bir jest yapın. Sevgiliniz/eşiniz spor tutkunuysa yıllık spor salonu üyeliğini yenileyebilir, kişisel bakımına düşkünse düzenli olarak gittiği güzellik merkezinden üyelik satın alabilirsiniz.

8. Uzun süredir gitmek istediği kursa kaydınızı yaptırın


Birlikte bir kursa katılmak, hiç şüphesiz farklı deneyimler paylaşmak için harika bir fırsat.  Sevgilinizin uzun zamandır aklında olan o dans/yemek/resim kursuna birlikte kaydınızı yaptırın. Anlık verilen hediyelerden çok daha kıymetli olacak bu deneyimle hem birlikte daha fazla ve kaliteli vakit geçirebilecek hem de beraber yeni şeyler öğreneceksiniz. 

Kaynak:

https://www.onegoodthingbyjillee.com/last-minute-valentines-gift-ideas/
https://www.huffpost.com/entry/creative-valentines-day-gifts-for-her-that-arent-flowers_n_5a7244f3e4b03699143f16ea

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
3 + 2 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.