Bebek Bakımına Yardımcı Akıllı Aplikasyonlar

Buradasınız

Sev 24 Mayıs 2016

Bebek beslenmesi, uyku düzeni, emzirme, bebek psikolojisi, yaşa uygun aktiviteler… Annelerin bilmesi gereken ne kadar çok şey var değil mi? Elbette hamileliğiniz süresince bebek büyütme ile ilgili birçok şey öğrendiniz ama şimdi teoriyi pratiğe dökme zamanı. Hem kendi zamanınızı hem de bebeğinizin bakımı için yaratmak zorunda olduğunuz zamanı düzene sokmak, günümüz koşullarında zorlu olabiliyor. Merak etmeyin, akıllı telefonlarınıza indireceğiniz bebek bakımı aplikasyonları işinizi kolaylaştırıp size destek olacak. İşte o akıllı ve yardımsever aplikasyonlar:

Cry Translator

Bebekler ihtiyaçlarını ve beklentilerini ağlayarak ifade ederler. Peki, uykusu geldiği için mi, karnı acıktığı için mi, altının değiştirilmesini istediği için mi yoksa biraz kucağa alınıp sevilmek istediği için mi ağladığını nasıl bileceksiniz? Cry Translator uygulaması, bebeğinizin ağlama sesine göre ne istediğini size bildiriyor. Üstelik takılan bir mikrofon ile uzaktan gelen ağlama sesini de algılayabiliyor. Kesinlikle çok akıllı.

100+ Baby Food Recipes

Bebeğinin sağlıklı ve dengeli beslenip beslenmediği annelerin öncelikli konusudur. Android işletim sistemine sahip telefonlar için hazırlanan bu uygulama, farklı yaş gruplarındaki bebekler için yemek tarifleri içeriyor. Ayrıca yiyeceklerin faydaları hakkında bilgiler de mevcut.

Baby Basics

Bu aplikasyonu bebeğinizin beslenme ve sağlık günlüğü gibi düşünebilirsiniz. Bebeğinizi her doktora götürdüğünüzde uygulamaya doktorunuzun verdiği bilgileri giriyorsunuz, karşılığında da bebeğinizin sağlık durumu hakkında size istatistik sunuluyor. Android işletim sistemine sahip cihazlar için uygun olan bu uygulama ile bebeğinizin genel sağlık durumu her an kontrolünüz altında.

Baby Sleep Care Pro

Uyuduğunuz zaman aklınız bebeğinizde kalıyor değil mi? Ya da bebeğiniz için uykuya geçmek biraz zor? Bu aplikasyon, bebeğiniz uykudayken onun hareketlerini algılayıp sakinleşmesi için müzik çalıyor. Apple cihazlarına özgü tasarlanmış uygulama, bebeğiniz uyandığında size haber de veriyor. Bebeğinize ve size huzurlu geceler.

Baby's Musical Hands

Bebek deyip geçmeyin, o da kendi kendine müzik yapabilir! Uygulamayı açtığınızda ekranda farklı renklerde kutular çıkıyor. Bebeğiniz renklere dokunduğunda eğlenceli animasyonlarla birlikte sesler de değişiyor. Ona kahkahalar attıran bu uygulama, hayatta en sevdiğiniz şeylerden biri olabilir. iOS ya da Android işletim sistemine sahip dokunmatik bir telefonunuzun olması yeterli.

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
18 + 0 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.