Buradasınız

Hakkımızda

İyihisset.com, “Ne olsa kendinizi daha iyi hissedersiniz?” sorusuna fiziksel, bedensel, ruhsal ve finansal açılardan cevap veren, hayatınıza fayda katan eğlenceli bir portaldır. İyihisset.com’da yaşamınızı iyileştirecek 4 ana kategori altında 25 alt kategori, 4430 içerik, 189 test, 50 video, 14 yazar bulunmaktadır.

İyihisset.com, kimi zaman arkadaşlarınızla olan konuşmalarınızda olduğu gibi samimi ve yüzünüzü güldürecek “hayatın içinden” içeriklerle, kimi zaman sağlıktan spora, astrolojiden bütçe önerilerine, kariyerden aile hayatına uygulanabilir bilgilerle yaşam kalitenizi yükseltmeyi amaçlar.

QNB Sigorta’nın mutlu olmak, iyi hissetmek veya parlak bir gelecek kurmak sadece filmlerde yaşanmaz ve büyük paralara mâl olmaz, anlayışıyla yola çıkarak, “yaşamı iyileştirmek” misyonu doğrultusunda hayata geçirdiği İyihisset.com, bugününüzü en iyi şekilde yaşarken, yarınlarınız için en akıllıca birikimleri yapmanızı sağlayacak, Stevie Awards’tan ‘En İyi Blog’ ödülünü almış olan sözde değil gerçekten “iyi” bir proje.

Sürdürülebilir “iyi” bir yaşam mümkün; çünkü eninde sonunda iyiler kazanır!

 

Yayın Hayatına Başladığı Günden Bugüne Rakamlarla İyihisset

İçeriklerimiz kez okundu
kişi sayfamızı ziyaret etti
3139 kişi sitemize üye oldu
0 kişi Facebook 'ta sayfamızı beğendi
Alanında uzman 14 yazarımız önerilerde bulunuyor
Stevie Awards 'tan "En İyi Blog" ödülünü kazandık!