Kova Burçlarını Özel Yapan En İyi 7 Özellikleri

Buradasınız

Sev 01 Şubat 2018

Özgürlüklerini bir yaşam standardı olarak kabul eden, son derece akılcı yaklaşımları ve hayal güçleri ile farklılaşan kova burçları, bilge ve yaratıcı bir ruha sahiptirler. Dengeli bir kişiliğe sahip olan ve bunu hayatının hemen her aşamasına aktaran kova burçlarını çevrelerinde farklı yapan özelliklerini sizler için araştırdık.

Hayal güçlerinin sınırı yoktur

Kova burçlarını diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerinden biri hayal güçlerinin neredeyse sınırsız olmasıdır. Sürekli çevrelerini gözlemleyen, okuyan ve araştıran kova burçları, yaratıcılık için ne varsa yaparlar. Bunun için de hayal güçlerini zenginleştirmek için devamlı kendilerini beslerler.

Akıllı adımlar atarlar

Kova burçları hayatlarının her aşamasında sezgilerini ve deneyimlerini kullanarak doğru adımlar atmaya ve kararlar vermeye gayret ederler. Hemen hemen her olasılığı hesaplayarak adımlarını atarlar ve hiçbir zaman kaybetmemek için sürekli düşünerek hareket ederler.

Ayakları yere basan kararları ve akılcı yapılarıyla hayatlarında attıkları her adımı önceden hesaplayan Kova burçları, gelecekleri için de bugünden yatırım yapmayı ihmal etmiyorlar. Olası hastalıklar ya da kazalar için 9 farklı teminat özelliği sunan Benim Seçimim Sigortası’nı tercih ederek kendilerini güvende hissediyorlar.

Özgürlüklerine düşkündürler

Hayatlarını istedikleri gibi yaşamayı seven kova burçları, zaman zaman kurallara uymaktansa biraz kafalarına göre estiği gibi davranmayı severler. Özgürlüklerini hiçbir şeye değişmeyen kovalar, herhangi biri, nesne ya da olaya bağlanmayı da pek sevmezler. Onlar için hayatın değişmeyen kurallarından biri özgür olmaktır.

Dengeli bir kişilikleri vardır

Kova burçları, hayatları boyunca karşılaştıkları her olayda dengeli ve tüm taraflara eşit mesafede olmayı tercih ederler. Bu yolla adaletli davranmayı ve hiç kimseyi üzmeden işin doğrusunun peşinden koşmayı kendilerine bir yaşam stratejisi olarak seçmişlerdir. Çok uç davranışlar yapmak, olmadığı gibi davranmak, istemediği ortamlarda bulunmak gibi hareketler kova burçlarında pek görülmez.

Düşünmeyi severler

Kova burçlarını özel yapan özelliklerinden biri de düşünmeyi çok sevmeleri ve hayatlarının her adımında bunu yapmak için özen göstermeleridir. Hayal güçlerinin kuvvetli olmasının ötesinde biriktirdikleri her şeyi düşünerek bir süzgeçten geçirmeyi severler. Aldıkları her kararı da bu düşünme seanslarından sonra yaparlar.

Dahi mi deli mi?

İki kutupluluk genelde ikizler burcuna atfedilen bir özellik olsa da kova burçları da dahilik ile delilik arasında gidip gelen bir yapıya sahiptirler. Yaptıkları her şeyin hakkını vermeye gayret ettikleri için çoğu zaman kendilerini uçlara doğru giderken bulurlar. İdealleri peşinden koşarken de zaman zaman dahi zaman zaman da deli olurlar.

Kendi işlerinde çalışmayı severler

Özgürlüklerine düşkün olan kova burçları iş hayatlarına da bunu yansıtmayı başarırlar. Genelde kendi işlerini kurmayı ya da başka bir yerde çalışıyorlarsa dahi burada kendi başlarına hareket etmeyi severler. Son derece parlak ve oldukça pratik bir zekaya sahip olduklarından bu hedeflerine de kolaylıkla ulaşabilirler.

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
20 + 0 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.