Başak Burçlarının Hayatlarını Kolaylaştıracak 10 Tavsiye

Buradasınız

Yaşa 01 Eylül 2017

Sorumluluk sahibi ve sürekli geleceği düşünen bir karaktere sahip olan Başak burçları, Eylül ayı içerisinde hayatlarında bir dizi değişim yapmak zorunda kalabilirler. İşte yaşamlarının dönüm noktasında olan Başak burçlarının işini kolaylaştıracak birkaç ipucu.

İşe Olan Düşkünlüğünüzü Azaltıp Biraz Kafa Dinleyin

Başak burçlarının en bilindik özelliklerinden biri işe olan düşkünlükleri. En doğrusunu yapmak istemek çok güzel ama bu ay biraz az düşünün, kendinizi rahatlatın. Eylül sizin için yazın yapamadığınız ya da yeterli gelmeyen tatil ayı olsun.

Yatırım Yapma Zamanı

Eylül ayında doğan Başak burçları hayatlarına yeni bir yön verip daha mutlu olurken, geleceklerini de önemsiyor ve QNB Sigorta’nın yenilikçi ürünü Akıllı Hayat Sigortası’na sahip olarak, hayatın kötü sürprizlerine karşı kendilerini ve sevdiklerini güvence altına alırken, bu risklerin gerçekleşmediği durumda ödemiş oldukları primleri iade alıyorlar.

yatırım yapmak

Geçmiş ve Gelecek Arasında Kalmayın, Anı Yaşayın

Geçmişi düşünüp pişman olurken ve gelecek kaygısı yaşarken bugünü atladığınızı hiç fark ettiniz mi? Eylül ayında anın tadını çıkarın, ne yapmak istiyorsanız geçmişe ve geleceğe bağlı kalmadan yapın.

 

Aşırı Titiz ya da Analizci Olmayın, Aşırılıktan Kaçın

Başak burçlarının genel özellikleri arasında titiz ve analizci olmak var. Siz kendinizi aşmaya çalışın, bu kadar takıntılı olmak sizi yorar ve hasta eder. Aşırı olmayın, temiz ve analizci bir yapıya sahip olmak güzeldir fakat fazlası hem sizi üzer hem de etrafınızı rahatsız eder.

 

Mükemmel Olmak Zorunda Değilsiniz

Başarılı olmak çok güzeldir fakat her zaman her şeyi başaramazsınız. Hata yapmaktan korkmayın, hatalarınızla güzelsiniz. Ayrıca unutmayın, çevrenizdekiler de mükemmel olmak zorunda değil. Yine de Eylül ayında hatalarınızla barışık mükemmel bir ay geçirebilirsiniz.

Sağlığınız En Değerli Hazineniz, Yorgun Düşene Kadar Çalışmayın

Kendinizi önemseyin, uyumayı, dinlenmeyi ve hobilerinizi aksatmayın. Unutmayın sağlığınız tüm işlerinizden daha önemli.

Ilımlı ve Şefkatli Davranın, Bazen Affedici Olmak İyidir

Aşırı tenkitçi ve fevri olmayın. Karşınızdakiyle empati kurun, olaylara daha ılımlı yaklaşın. Tabii ki sürekli alttan alıp affetmeyin ama bazen affetmek gerektiğini de unutmayın.

Son Söylenecek Sözleri En Başta Söylemeyin

Bazen kendinizi kaybedip her şeyi yıkıp geçiyorsunuz. Böyle olmayın, olaylar karşısında daha sakin ve sessiz olmaya çalışın. Hemen yıkıcı sözlerle tüm bağları koparmayın.

Yaptığınız İşte Ustalaşın

Bazen kendinizi birden çok iş yaparken bulabilirsiniz. Çalışmayı seviyorsunuz ama her işi aynı anda yapamazsınız. Bir şey seçin ve o işte ustalaşın. Hepsinden azar azar bilmektense bir işin vazgeçilmezi siz olun.

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
2 + 3 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.