Tam Selfie'lik Smoothie Hazırlama Önerileri

Buradasınız

GALERİ15 / 09 / 2015
Malzemelerden Desenler
Malzemelerden Desenler
Hazırladığınız smoothie’lerin üzerini minik meyvelerle ve kuruyemişlerle süsleyebilirsiniz. Smoothie’lerin çoğu yoğurtla yapıldığından yoğun bir kıvama sahip olurlar, bu da üzerlerini süslemenizi kolaylaştırır.
Aile Boyu Fotoğraf
Aile Boyu Fotoğraf
Smoothie’yi hangi malzemelerle hazırladıysanız o malzemelerle birlikte fotoğrafını çekebilirsiniz. Çaktırmadan tarif de vermiş olursunuz. Bakarsınız bu işe bulaşırsınız, belli mi olur?
Farklı Kombinasyonlar
Farklı Kombinasyonlar
Birden fazla smoothie hazırlayarak hepsinin birlikte fotoğrafını çekebilirsiniz. Elbette burada renk uyumu ve kompozisyon sizin hayal gücünüze kalmış. Arkadaşlarınızı çağırın ve onlara hazırladığınız smoothie’leri ikram edin bari, hepsini kendiniz içecek değilsiniz ya!
Tek Renk Üzerinden Gitmek
Sadece bir renk üzerinden giderek o renge ait diğer besinlerle, hazırladığınız smoothie’nin fotoğrafını çekebilirsiniz. En sevdiğiniz renk hangisi? Umarız mavi değildir, mavi yiyecek az bulunur bir şey çünkü ama illa yiyeceklerle kombin yapmanız da gerekmiyor tabii.
Şekilli Bardaklar
Şekilli Bardaklar
Smoothie’yi smoothie yapan şey, malzemelerin enfes karışımı olduğu kadar sunum şeklidir de. Cam bardaklarda servis edilen smoothie’leri değişik tasarımlardaki bardaklara koyabilir, bardakları iplerle, kurdelelerle süsleyebilirsiniz. Selfie çekiyoruz burada, elbette biraz çeki düzen vermek gerek.
Renkli Pipetler
Renkli Pipetler
Renkli pipetler smoothie bardağını ve fotoğrafınızı hareketlendirecektir. Çok şeker değiller mi ama? Pipet alışverişine de çıkarsınız artık, çiçekli, böcekli, hayvancıklı bir sürü değişik pipet var.
Smoothie’mle Birlikte Yürüyüşe Çıktık
Smoothie’mle Birlikte Yürüyüşe Çıktık
Hazırlayın smoothie’nizi, çıkın çayıra çimene öyle fotoğraf çekilin. Her yerde, her zaman yaşasın smoothie. Sinemaya da gitmek ister mi acaba?
Çizgi Filmden mi Fırladılar?
Çizgi Filmden mi Fırladılar?
Smoothie bardaklarınıza yapışkanlı gözler yapıştırarak onları gerçek birer çizgi film kahramanı gibi konuşturabilirsiniz. Eğlenceli!
Minimal Sevenlere
Minimal Sevenlere
Her biri birer minimal fotoğraf tadındaki karelerle konsept albümler yapabilirsiniz. Siz bu karelerde olamayacaksınız, bu smoothie’lerinizin fotoğraf albümü olacak. Olsun, sayelerinde siz de içinizdeki fotoğrafçıyı keşfedeceksiniz ve bu işi ilerleteceksiniz belki?