Her Eve Lazım Olan 10 Şey

Buradasınız

GALERİ08 / 12 / 2015
Donanımlı Bir Kütüphane
Donanımlı Bir Kütüphane
Evinizin bir odasını ya da bir köşesini ayıracağınız zengin bir kütüphane, hem keyifli zaman geçireceğiniz hoş bir köşe hem sakin bir çalışma alanı olacak. Bu alanı kafanızı dinleyeceğiniz, çoluk çocuk gürültüsünden uzaklaşıp, çayınızla kahvenizle keyif yapıp kafanızı dinleyebileceğiniz bir yer olarak da değerlendirebilirsiniz.
Balkon Bahçesi
Balkon Bahçesi
Nane, roka, maydanoz, domates, salatalık, biber... Aklınıza gelebilecek tüm otsu bitkilerle oluşturduğunuz küçük bir organik balkon bahçesi ile hem yeşil sebzelerinizi sağlıklı bir şekilde yetiştirecek hem de dostlarınızda huzurlu bir buluşma noktası yaratmış olacaksınız.
Yumuş Yumuş Bir Kedi
Yumuş Yumuş Bir Kedi
Kedilerin insandaki negatif enerjiyi aldığı, stresi dağıtıp ortama neşe kattığını herkes bilir. İş çıkışı eve geldiğinizde sizi karşılayan yumuş yumuş bir kedi, günün yorgunluğundan eser bırakmaz. Her eve bir kedi kampanyasına destek vermek ister misiniz?
Özel Tasarlanmış Bir Eşya
 Özel Tasarlanmış Bir Eşya
Bu, bir sanat eseri de olabilir, gittiğiniz seyahatten aldığınız orijinal bir obje de. Salona veya odanıza koyduğunuzda bir anda tüm havayı değiştirip dikkatleri üzerine çekecek ve evinize farklı bir atmosfer katacaktır. Ay bu evde kimler yaşıyor böyle?
Kondisyon Bisikleti
Kondisyon Bisikleti
Bu aralar kendinizi biraz yavaşlamış mı hissediyorsunuz? Evinizin uygun bir köşesine hemen bir kondisyon bisikleti koyun. Her daim nasıl fit kaldığınızı merak edenlere ve kıskananlara da hazırlıklı olun.
Alet Çantası
Alet Çantası
Ufak tefek tadilatlar yapmak, demonte mobilyaları monte etmek ve ev dekorasyonunda yapacağınız küçük değişiklikler için evinizde bir alet çantasının bulunması hayatınızı kolaylaştırır. Hele de içinde vidalama makinesi de varsa edindiğiniz değişik parçaları birleştirip değişik eşyalar tasarlayabilirsiniz.
Doğal Aydınlatmalar
Doğal Aydınlatmalar
Mumlar, kandiller... Evinizin birkaç köşesinde mutlaka ateşe yer verin. Dengeli ve huzurlu bir hava yaratmanıza yardımcı olur.
Her Marka Telefona Uygun Şarj Aletleri
Her Marka Telefona Uygun Şarj Aletleri
Oldu ki telefonunuzun şarj aleti bozuldu, oldu ki eve gelen misafiriniz şarj aletini yanında getirmeyi unuttu. İşte o zaman iyi ki var dedirtecek, hatta sevinçten misafirinizin gözlerini parlatacak bir şey biliyoruz; her marka telefona uygun bir şarj aleti.
Şişe Açma Aparatı
Şişe Açma Aparatı
Hayat kurtaran basit ev aletleri asla ihmal edilmemeli. Özellikle şişe açma aparatı, yokluğu ile derin yaralar açabilir. Hatta magnetli türlerini tercih edin ki buzdolabının üzerine yapışıp kalsın, bir yere kaybolmasın.
Her Eve Lazım Ferdi Kaza Sigortası
Eviniz için listedekileri tamamlarken, ailenizle güvenle oturmanın keyfini çıkarmayı da ihmal etmeyin. Ne olacağı belli olmaz, kaza geliyorum demez. Siz en iyisi olabilecek her türlü aksiliğe karşı önceden hazırlıklı olun, Cigna’nın sağladığı Her Eve Lazım Ferdi Kaza Sigortası ile kendinizi ve ailenizi güvenceye alın. Sağladığı aile destek paketi ile de kombi bakımından halı yıkamaya evinizde ihtiyaç duyduğunuz hizmetlerden ücretsiz ve indirimli faydalanın.

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
4 + 7 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.