Yeni Yılın En Cool Erkeği Olmanız İçin 5 Bakım ve Giyim Önerisi

Buradasınız

Sev 28 Aralık 2017

Yılbaşı gecesi yaklaşırken siz de kendinizi yeni yıla hazırlamak ve daha cool günlere merhaba demek ister misiniz? Bu özel gecede tüm dikkatleri üzerinize çekmek ve gecenin yıldızı olmak için yapmanız gerekenler çok basit. İşte sizi yılbaşının en yakışıklı erkeği yapacak bakım ve giyim önerileri.

Klasik vazgeçilmenizdir

Klasik kıyafetler neredeyse tüm zamanlar için harika bir seçenektir. Kendinizi yenilenmiş hissedeceğiniz bu özel günde, ofis partileriniz için mükemmel bir şekilde donatılmış klasik kıyafet ideal olabilir. Tek yapmanız gereken kravatı çıkarmak ve bu güzel günde arkadaşlarınızla eğlencenin tadını çıkarmak. Klasiklerin her zaman denenmiş ve kabul edilmiş olduğunu unutmayın…

Şık bir triko kurtarıcınız olabilir

Kalabalık ofis etkinlikleri yerine daha samimi bir ortamda mı yılbaşını kutlayacaksınız? Sevdiğiniz insanlarla organize edeceğiniz küçük bir yılbaşı partisi için aslında size yardımcı olacak iki ana parça var: İnce formda bir gömlek ve şık bir triko kombinasyonu. Zevkinize hitap eden renkli ve eğlenceli bir kazak seçebilir ya da sade renklerle bezeli bir tarz oluşturabilirsiniz.

Gündelik tarzınızdan ödün vermeyin

Evde, ailenizle geçireceğiniz bir yılbaşı gecesi için sade yakalı gömlekleriniz ve rahat kot pantolonlarınız kesinlikle doğru seçim olabilir. Sıcacık gülümsemelere ve şen kahkalara karşı koyamayacağınız bu özel günde, fotoğraflarda şık ama günlük tavrınızı yansıtan bir kıyafetle gözükmek isteyebilirsiniz.

Ambiyansa ayak uydurun

Yılbaşı partilerinin vazgeçilmez bir diğer şık kombinasyonu ise papyon ve yelektir. Bunu, eğer vücudunuz da müsaitse fit bir pantolon ve özel gömleklerinizle eşleştirebilirseniz. Smokin görünümünün öncüsü bu tarzla da oldukça başarılı ve cool olabilirsiniz. Bu çağdaş ve oldukça şık görünümüzü tamamlayan parçalar, ambiyansa uygun bir şekilde kırmızı veya yeşil renklerden oluşabilir, seçim sizin...

Bakım, bakım, bakım

Son olarak yılbaşı için kıyafetlerinizi tamamlayacak bakım önerilerine gelelim. Saçınızı bu özel gün için, özel bir tasarımla hazırlamak iyi bir fikir olabilir. Kıyafetinize uygun bir saç stili deneyebilirsiniz. Kuaförünüz bu açıdan sizi yönlendirecektir. Ek olarak varsa sakalınıza bakım yapmayı unutmayın, bıyıklarınız düzgün ve kesilmiş olmalı. Parfüm konusuna girmiyoruz bile. Ayakkabılar boyalı, mümkünse yeni olabilir. Artık yeni yıl için hazırsınız.

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
14 + 1 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.