Ofiste Çalışan Erkeklerin Çantasında Bulunması Gereken 8 Bakım Ürünü

Buradasınız

Sev 11 Aralık 2017

Yoğun iş ve toplantı koşuşturmacası arasında ofisinizde ne zaman, neye ihtiyacınız olacağınızı asla bilemezsiniz. Kadınların makyaj çantalarında olduğu gibi erkeklerin de yanlarında taşıdıkları bakım kitleri artık vazgeçilmez. İşte ofiste çalışırken her an ihtiyaç duyabileceğiniz ve çantanızda mutlaka olması gereken 8 bakım ürünü.

Dudak balmı

Soğuk havalar kendini iyice hissettirmeye başladı. Soğuk havaların sebep olduğu cilt kuruluğundan en çok etkilenen yer ise dudaklarımız. Erkeklerde dudaklarını kuru ve bakımsız görmek istememeli diye düşüyoruz ve çantalarından bu ürünü ayırmamalarını tavsiye ediyoruz.

Nemlendirici krem

Soğuk havaların tahriş ettiği yer yalnız dudaklar değil. El ve yüz koruması içinde çantanızda taşıyacağınız küçük bir nemlendirici tüp, sizi rahatsız edici kuruluklara karşı koruyacaktır.

Deodorant

Çantalarınızdan ayırmamanız gereken bir diğer bakım ürünü ise deodorant. Hayatın koşuşturmacasında, çantanızda bulundurduğunuz deodorant bazen hayatınızı kurtarabilir.

Saç spreyi

Küçük bir spreyi çantanızda taşımanız dağılan saçlarınıza düzen getirerek sizi daha iyi görünüme sokacaktır. Acil bir toplantınız çıktı ama saçlarınız çok dağınık, işte o zaman saç spreyinizi kullanarak kendinize ciddi bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Parfüm

Güzel esanslı bir parfümle ofiste harika kokabilir ve dikkat çeken kokunuzla bakımlı bir erkek olduğunuzu ifade edebilirsiniz. Güzel kokmak karşıdaki insanda saygı hissi ve kokunun güzelliği sayesinde mutluluk hissi uyandırır.

Tarak

Çantanızda küçük bir tarak taşıyarak saçlarınıza istediğiniz an şekil verebilirsiniz. Böylece saç spreyinizi daha iyi kullanabilecek ve daha iyi bir görünüm için hazır olacaksınız.

Cımbız

Erkek cildi kadın cildine göre daha tüylü bir yapıya sahiptir. Aynaya baktığınızda istemediğiniz anda gördüğünüz bir tüy canınızı sıkabilir. Buna engel olmak için cımbız taşımak akıllı bir tercih olacaktır.

Tıraş kolonyası

Tıraş kolonyasının kokusunu sevmeyen yoktur. Yanınızda tıraş kolonyası taşıyarak ferahlamak istediğiniz her an bunu kullanabilir ve tüm gün harika kokabilirsiniz.

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
18 + 0 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.