Yılbaşında Oynayabileceğiniz 8 Eğlenceli Oyun

Buradasınız

Sev 27 Aralık 2017

Yılbaşı yaklaşıyor. Birçok kişi şimdiden yeni yıla nasıl gireceğine yönelik planlarını yapmaya başladı. 2018’e evinde ve sevdikleriyle girecekler için hoşça vakit geçirecekleri ve bol bol eğlenecekleri oyunları sizler için derledik.  

Efsane tombala

Yılbaşının vazgeçilmez eğlencelerinden ilk akla gelenlerinden bir tanesidir tombala. Yılbaşı gecesi için kadronuz genişse, efsane tombala oyunu tam sizlik. Bakalım, birinci çinkoyu bu yıl aile üyelerinizden ilk kim tamamlayacak?

Tabu

Yılbaşında toplu bir arkadaş grubu ile evde yılbaşına girecekseniz, eğlencesi bol ve en keyifli oyunlardan bir tanesi de tabudur. Yasak kelimeleri kullanmadan en çok kelimeyi takım arkadaşına anlatarak en yüksek puanı kazanmak için sabır ve dikkat şart.

Monopoly

Çocuklardan yetişkinlere her yaşta herkese hitap eden bir oyun istiyorsanız, Monopoly tam istediğiniz türden. Monopoly evler, oteller, arsalar satın alındıkça heyecanın ve rekabetin artacağını garanti ediyor.

Scrabble

Karelerden oluşan bir alanın üstüne yan yana harf dizme oyunu olan ve dünyanın 1 numaralı kelime oyunu olarak bilinen Scrabble, yılbaşı gecesi zihnini zorlamak isteyenleri bekliyor. Kelimeleri birbirine bağlayarak oynanan bu oyun, yılbaşı gecesi aile oyunu arayanlar için en güzel seçeneklerden.

Jenga

Jenga, rekabetin en çok hissedildiği oyunlardan. Minik tahtaları üst üste koyarken duyulan heyecan zaman zaman dizleri dahi titretiyor. Bakalım, kuleyi ilk kim yıkacak?

Okey

Oynamayı en çok sevdiğimiz, geleneksel oyunlarımızdan biri okey. Taş çalmayın ve okeyi bulmaya bakın!

Kızma Birader

Yılbaşı akşamı oynanacak oyun alternatiflerinden birisi de Kızma Birader. Oyunda kalede bulunan tüm piyonlarınızı rakiplerinizden önce ortaya taşıyın. Kızma Birader, yılbaşı gecesi eğlencesi için sizi bekliyor.

Sessiz Sinema

Çocukluğumuzda oynamaya bayıldığımız sessiz sinema oyunu, yılbaşı eğlencesi için bol kahkahalı bir alternatif olabilir. Hiç konuşmadan yalnızca vücut hareketleriniz ve mimiklerinizle anlatacağınız filmler, herkesi çok eğlendirecek.

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
8 + 0 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.