Sevgilinizle Birlikte Yapmaya Başlayabileceğiniz 7 Spor

Buradasınız

Sev 13 Şubat 2018

Sevgiliyle spor yapmanın en güzel tarafı şu: Hem ortak bir hobi yaratmış oluyorsunuz hem de bunu yaparken forma giriyorsunuz! Bu fikir kulağınıza güzel gelmeye başladıysa, size özel önerilerimiz var.

1. Yoga Yapın

Henüz yogayı keşfetmeyenlerdenseniz, size harika bir haberimiz var: Sevgilinizle yogaya başlamak ikinize de çok iyi gelecek. Dilerseniz bir yoga salonunda özel ders alabilir, dilerseniz de evinizi mumlarla donatarak yoga müziği ve videoları eşliğinde sevgilinizle birlikte yoga yapmanın verdiği huzuru doyasıya yaşayabilirsiniz.

2. Pilates ile Kaslarınızın Esnemesine İzin Verin

Yogadan daha “zorlu” bir spor arıyorsanız, pilatese başlayabilirsiniz. Kaslarınızın uzamasına, esnemesine vesile olan pilates egzersizlerini sevgilinizle birlikte yaparak, sağlıklı bir yaşama el ele adım atabilirsiniz. Ayrıca Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortasının imkanlarından yararlanarak çağımızın hastalığı kansere karşı maddi ve manevi kendinizi hazırlayabilir, paketin online sağlıklı beslenme danışmanlığı hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

3. Bisiklete Binin

Trafiği bol olan büyük şehirler bisiklete binmek için ideal bir tabloya sahip olmasa da, her geçen gün bisikletiyle yollara düşen sporsever sayısında artış olduğu da gerçek. Dilerseniz şehir içinde, dilerseniz parklarda veya ormanlarda… Bisikletle özgürlüğün tadına varmaya ne dersiniz?

4. Dağcılığın Adrenalini Keşfedin

Sevgilinizle birlikte dağcılık sporunu keşfedebilir, adrenalini damarlarınızda hissedebilirsiniz. Dağlara tırmanırken hem yeni yerler görebilir, hem doğayla bütünleşebilir, hem de birlikteliğinize heyecan katabilirsiniz.

5. Yürüyüş ve Koşu

Eşofmanlarınızı çekin, spor ayakkabılarınızı giyinin ve şehir içinde yeşillik bir alan bulun. Gerisi sevgilinizle birlikte yaratacağınız motivasyona kalmış. Bundan sonra bütün yollar sizin.

6. Tenisin Uyumunu Keşfedin

İki kişi ile oynanan tenis sporu, elbette sevgililer için en uygun spor dalları arasında yer alıyor. Her maçınızın skoru için minik iddialar koyarak, geçireceğiniz saatleri çok daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

7. Squash ile Hızlı Dakikalar

Oldukça yüksek bir ritim tutturduğunuz zaman tahmininizden çok daha fazla kalori kaybettirecek olan squash, sevgilinizle birlikte yapabileceğiniz sporlardan... Hırsın ve zevkin tavan yaptığı squash ile sevgilinizle vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
1 + 13 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.