Tasarruflu Yaşam, Hayatı Kaçırmak Değildir

Buradasınız

GALERİ08 / 12 / 2015
Elleri Görelim
Elleri Görelim
Hayatın ne zaman ne getireceğini kimse bilemez ancak bugünden tasarruf yaparak rahat bir gelecek hazırlayabilirsiniz. Yaşlandığınızda ya da aksi bir durum olduğunda ele güne muhtaç olmamak kendi elinizde.
Küçük, Büyük Fark Etmez. Yeter ki Birikim Olsun!
Küçük, Büyük Fark Etmez. Yeter ki Birikim Olsun!
Tasarruf yapmak için sadece büyük tutarlar ayırmanıza gerek yoktur. Önemli olan düzenli olmayı hedeflemek ve bu hedeften şaşmamaktır. Tamam, her an işler değişebilir, koşullar sizi başka planlar yapmaya itebilir. Kendi hayatınızda kuralları siz koyuyorsunuz, tasarruf planınızı değiştirmekte de özgürsünüz. Bozuk paraları kumbaraya atmakla başlayın hiç olmazsa.
Hey Uzman! Buraya Biraz Bakar mısın?
Hey Uzman! Buraya Biraz Bakar mısın?
Düzenli bir şekilde birikim yapmaya karar verdiğinizde ve kumbaranın biraz ötesine geçmek istediğinizde uzman portföy yöneticilerinden destek alabilirsiniz. Bazı insanlar boşuna ekonomi okumadı. Farklı yatırım araçları boşuna icat edilmedi. Size göresi mutlaka bulunur.
Yoo, Pinti Olun Demedik!
Yoo, Pinti Olun Demedik!
Tasarruf yapacağım diye hayatın güzelliklerinden ve size keyif verecek şeylerden elinizi eteğinizi çekmek şu hayatta kendinize, hatta hayatın kendisine yapacağınız en büyük haksızlıktır. Pintilik yapmayın. Bir kumbara ya da banka hesabı olarak hayatınıza devam etmeyin. Onun yerine bir birikim hesabı açın, kâfi!
Savurgan Olmayın Dedik
Savurgan Olmayın Dedik
Para kolay kazanılmıyor. Hesabınızı bilin, mevcut durumunuzla ne kadar birikim yapabileceğinizi hesaplayın ve birikim yapmaya başlayın. Ertelemeyin. Nazan Öncel’in “Aşk beklemez.” dediği gibi hayat da beklemez.
Bireysel Emeklilik, Bireysel Özgürlük
Bireysel Emeklilik, Bireysel Özgürlük
Aileniz, arkadaşlarınız ve sevdikleriniz kötü zamanlarınızda yanınızda olmaya hazır. Fakat hayat bu, kimin başına ne geleceği belli olmaz. Hiçbir şeyin %100 garantisi yok. Ama bütçenize göre sizi yormayacak tutarlarda birikim yapabileceğiniz Cigna Bireysel Emeklilik Planları size %100 rahat bir gelecek plânı yapmaya fırsat tanır. Üstüne üstlük ödediğiniz her 100 TL için 25 TL devlet katkısı alabildiğiniz devlet katkısı uygulamasıyla geleceğinizi rahat bir şekilde plânlayabilirsiniz.

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
12 + 0 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.