Hem Hesaplı Hem Keyifli Doğum Günü Partisi Önerileri

Buradasınız

GALERİ08 / 12 / 2015
Kendinize Bir Bütçe Oluşturun
Kendinize Bir Bütçe Oluşturun
Her organizasyonun ihtiyaçları farklıdır. Eğer doğum günü partisini evde yapacaksanız başka, bahçede yapacaksanız başka, dışarıda yapacaksanız bambaşka malzemelere ihtiyaç duyarsınız. Bunların her biri de size farklı bir bütçe çıkartmış olur. O yüzden ilk önce ne kadar bütçe ayırabileceğinizi belirleyin. Ardından da çocuğunuzla konuşarak onun için doğum gününde en önemli ögenin ne olduğunu öğrenin. Belki havalı bir doğum günü pastası onun için neşe kaynağı olacakken, belki de kalabalık bir arkadaş grubu görmek isteyecek.
Sürpriz Pastalar
Sürpriz Pastalar
Doğum gününün assolisti, alkışlarla gelen pastadır. Ne kadar renkli, ne kadar farklı olursa, yaşanan heyecan ve alkışlar da o derece büyük olur. Çocuğunuzun sevdiği temalardan ya da çizgi film kahramanlarından biriyle tasarlanmış bir doğum günü pastası onu çok mutlu edecektir. Birbirinden şekilli pasta kalıplarını ve rengârenk pasta malzemelerini kullanarak doğum günü pastasını kendiniz hazırlayabilirsiniz. Hem manidar hem ekonomik.
Taktık Sepeti Kolumuza, Haydi Kırlara
Taktık Sepeti Kolumuza, Haydi Kırlara
Kim ne derse desin çocuklar için en büyük eğlence doğada. Kapalı parti mekânlarından ziyade, açık ve yeşil alanları seçip çocuğunuzla birlikte gönlünüzce eğlenin. Hatta yapacağınız pikniğe en sevdiği arkadaşlarını çağırıp her birinin eline de birer uçurtma tutuşturun, arkanıza yaslanıp eğlenceyi izleyin.
Süslü Püslü Ev Partisi
Süslü Püslü Ev Partisi
Doğum günü partisini evde yapacaksınız evi bir masal diyarına çevirmekten çekinmeyin. Hayal gücünüzü zorlamak ve yaratıcılığınızı konuşturmak için karşınıza çıkan bu fırsatı kullanın ve çocuğunuzla birlikte hemen işe koyulun. Hem de onun istediği şekilde yapın. Hangi renkleri, hangi süsleri kullanmak istiyorsa bırakın kendi zevkine göre döşesin.
Eğlenceli Oyun Alanları
Eğlenceli Oyun Alanları
Çocuğunuzun evde arkadaşlarıyla birlikte eğleneceği oyun alanları düzenleyebilirsiniz. Açık büfe oyuncak masasına ne dersiniz? Bir masanın üzerine legoları, oyun hamurlarını ve çocuğunuzun oyuncaklarını dizerek elinizdeki imkânlarla bir oyun alanı hazırlayabilirsiniz.
Palyaçosuz Doğum Günü Olmaz!
Palyaçosuz Doğum Günü Olmaz!
Çocuğunuza doğum gününde palyaço sürprizi yapabilirsiniz. Renkli bir bonus peruk, saten pijamalar, kırmızı palyaço burnu ve yüz boyalarıyla herkes bir palyaçoya dönüşebilir. Yakın bir arkadaşınızdan palyaço olmasını isteyebilirsiniz, onun için de değişiklik olur.

YORUM YAP

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
3 + 3 =
Bu basit matematik problemini çözün ve sonucu girin. Ör: 1+3 için 4 giriniz.